tombala oyunu kartları

 AMAÇ: Oynayarak öğrenmek ve okuyamadığı ve yazmadığı heceleri fark edip, eksiklerini tamamlayabilme.

OYUNUN KURALI:  Her gün içinden 20 tane çekilip okuması istenecek. Her çekilişte çektiğini okuyacak . Okuyabilirse ve yazabilirse deftere bir kere yazacak. Eğer yazamazsa çektiği kartonda yazılı olandan iki satır yazacak. Yeni öğrendikleri hece ve sözcüklerde öğrenciye yazdırılıp içine atılacak. Her gün oynanacak. Bu çalışma ayrı bir güzel yazı defterine yazılacak ve ben istediğim zaman gönderilecek.

 

 

 

         Çocuğunuz için bu çalışmaya önem verin ve kendisinin okumasını ve yazmasını sağlayın. Unutmayın ki önemli bir engeli olmayan her çocuk için okuma yazma başarılacak bir iştir. Çocuklarımızı biraz cesaretlendirelim ve ev ödevlerine gereken önemi verelim. Tekrarı olmayan çalışma faydalı olmaz. Eve ödevleri okulda öğrendiklerini iyice kavrasın diye verilen çalışmalardır. Size verdiğim fotokopilerdeki açıklamalara uyalım. Çocuklarınız okuma yazmayı öğrenince duyacağınız mutluluk sanırım bütün sıkıntılarınızı hafifletecektir. İyi çalışmalar diliyorum.

HAZIRLIK: Bu oyun için size verdiğim fotokopideki her kutu kesilecek ve kalın kartona yapıştırılacak. ( Mutlaka kartona yapıştırınız. Böylece daha uzun süre kullanışlı olacak ve yıpranmayacak.) Bu oyun için bir torba ayarlanacak ve hazırlanan bütün kartonlar içine atılıp karıştırılacak.

 

my boyfriend cheated on me with a guy website click

Not: Dökümanların çalışması için bilgisayarınızda winrar ve acrobat reader programları yüklü olaması gerekir.
Bu programları internetten ücretsiz olarak indirip kurabilirsiniz.
Winrar programı dosyaların daha az yer kapsamasını ve daha çabuk indirilmesini sağlayan bir programdır.
Web Sitem ve dökümanlarla ile ilgili yorum ve önerilerinizi bekliyorum.
 
 
Yazan:  Güler KARACA       Tarih: 8.11.2008       Okunma Sayısı: 5945       Puan Ver:   

Yazan: Sayın semiha gülen       Tarih:4.11.2009 13:54:31
Yorumu :sayın hocam paylaşımlarınız çok güzel..1.sınıfa giden kızım var..sizin hazırladığınız çalışmalardan örnekler aldım..ancak..ilk çalışmalar elyazısı ile başlıyor..sizin çalışmalarınızda özelliklede hece tablolarında düz yazı var..kızımın kafası karışır mı acaba..teşekkürler..
why do wifes cheat go how many women cheat
  

Adınız Soyadınız :  
E-posta :    
Yorumunuz :
 
  Yorum Ekle